Jedno z niedzielnych spotkań w lidze francuskiej hokeja na lodzie zostanie rozegrane pomiędzy Rouen, a Angers. Na gospodarzy w tym sezonie nie ma mocnych i powinni ten mecz wygrać bez żadnych problemów.

Zespół Rouen zajmuje pierwsze miejsce w lidze mając osiemdziesiąt jeden punktów. To wszystko sprawia, że ich przewaga nad drugim zespołem wynosi, aż dwanaście punktów.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Ich najbliżsi rywale sklasyfikowani są na czwartej pozycji z dorobkiem pięćdziesięciu punktów. To już chyba najlepiej pokazuje jaka jest różnica pomiędzy tymi zespołami- ponad trzydzieści punktów!!

Gospodarze mimo, że mają taką przewagę nie zwalniają tempa. Wygrane cztery z pięciu pojedynków są tego najlepszym dowodem. Podczas tych pojedynków pokazywali swoją klasę. Nie da się ukryć, że są niezwykle dobrze ułożonym zespołem pod każdym względem.

Każdy z hokeistów tego zespołu wie co ma robić. Czego najlepszym dowodem są ich wyniki, gdzie strzelili najwięcej bramek z wszystkich ekip i najmniej stracili. Do tego zagrają ten pojedynek na własnym lodowisku. Do tego zanotowali łącznie czternaście wygranych i raz przegrali.

Warto skorzystać z promocji bukmachera Forbet, który zwiększa wygrane w styczniu. Można przeczytać  

Owszem drużyna Angers również wygrała cztery z pięciu ostatnich pojedynków, ale nie były to w żadnym przypadku tak przekonujące wygrane jak gospodarzy. Prezentowali słabszy poziom, przede wszystkim w defensywie. Stracili sporą ilość bramek z zespołami nawet z dolnej części ligowej tabeli.

Defensywa to nie jest mocna strona zespołu Angers od początku sezonu. Tracą bardzo dużą ilość goli, a jak zobaczymy na fakt jakich zawodników mają gospodarze, to może szykować się pogrom ze strony Rousen. W dodatku zespół Angers ten pojedynek rozegra na wyjeździe.

W tym sezonie obie drużyny grały ze sobą dwukrotnie i za każdym razem górą była ekipa Rouen. I wszystko wskazuje, że gospodarze również podczas tego boju nie powinni mieć większych problemów, aby zanotować wygraną.

MeczTypKursBukmacher
Rouen – Angers 11.33Forbet 
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPromocja Forbet na styczeń
Następny artykułBonus na 6 stycznia od Forbet
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.