Wczoraj poznaliśmy wszystkie zespoły, które na wiosnę zagrają w kolejnej fazie Ligi Mistrzów. Dzisiaj poznamy komplet finalistów rozgrywek Ligi Europejskiej. W związku z tym Forbet organizuje konkurs. A na pewno warto z niego skorzystać. Jaki? Szczegóły promocji znajdują się poniżej:

  1. Promocja dotyczy dnia dzisiejszego, czyli 13 grudnia. W promocji biorą udział jedynie spotkania z piłkarskiej Ligi Europy. Wszystkie typy muszą być rozliczone maksymalnie do końca dnia dzisiejszego, czyli godz. 23:59.
  2. Kupon musi zostać zawarty za kwotę równą 99 PLN. W promocji nie biorą udziału kupony pochodzące ze środków bonusowych oraz grane systemem.
  3. Na kuponie musi znajdować się przynajmniej 8 zdarzeń i wszystkie z nich z Ligi Europejskiej. Kurs każdego spotkania nie może być mniejszy niż 1.30!
  4. Jak nie wejdzie Ci jeden typ, bukmacher daje zwrot całej stawki. Mało tego, jak dwa typy zostaną rozliczone jako przegrane, to bukmacher zwraca Ci połowę stawki.
  5. Bonus należy obrócić cztery razy po kursie minimalnym 2.00, a mamy na to czas 30 dni!

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTypy na czwartek 13 grudnia
Następny artykułTypy na piątek 14 grudnia
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.