Na cały styczeń bukmacher Forbet nagradza graczy, którzy zawierają kupony w godzinach porannych, gdzie prowadzi kampanię „Kto rano wstaje temu forBET daje”. Wystarczy spełnić poniższe warunki i cieszyć się z większej wygranej o 14%.

  1. Promocja obowiązuje przez cały styczeń i trwa od dnia 03.01.2019 do 31.01.2019.
  2. W tej promocji biorą udział jedynie kupony, które zostaną zawarte w godzinach godzinach 06:00 – 12:00.
  3. Należy pamiętać, że na kuponie musza znajdować się minimum cztery zdarzenia. Jedno z nich w dodatku musi pochodzić z oferty specjalnej, tj. zdarzenie „Wygrywaj +14%” z kursem 1,14. Aby je dodać należy wejść w zakładkę „Wygrywaj więcej 14%”.
  4. Bukmacher dopuszcza kupony zarówno przedmeczowe jak i na żywo.
  5. W promocji nie biorą udziału sporty wirtualne.
  6. W promocji nie biorą udziału kupony, które zostaną zagrane za środki bonusowe.

Jeżeli spełniamy powyższe warunki, a do tego nasz kupon zostanie rozliczony jako wygrany to będzie cieszyć z większej wygranej o 14%. Rozliczenie kuponu „Wygrywaj +14%” następuje następnego dnia o godz. 12:00.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTyp dnia 5 stycznia: Lausanne – Rapperswil
Następny artykułRouen – Angers – Typ dnia 6 stycznia
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.