Wszyscy użytkownicy bukmachera Betclic mogą liczyć na większe wygrane nawet o 50% w ramach oferty promocyjnej „Multi+”. Wystarczy zagrać zakład AKO, aby liczyć na większe wygrane.

Darmowy bonus dla typerów za obstawienie meczy

Darmowy bonus dla typerów za obstawienie meczy

Z dnia na dzień oferty bukmacherów są coraz bardziej bogatsze. Już za kilka dni do gry wraca niemiecka Bundesliga. Poza tym coraz więcej jest rozgrywanych turniejów tenisowych.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Natomiast bukmacher Betclic Polska w swojej ofercie posiada akcje „Multi+” w ramach tej oferty każdy gracz może liczyć na większą wygrana, która maksymalnie może wynieść nawet 50% więcej niż w normalnych warunkach.

W dodatku ta akcja trwa do odwołania, a swojego udziału w niej nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani tym bardziej się zapisywać.

Bonus dla graczy za wygrany kupon.

Warto jest mieć na uwadze, że w ramach tej oferty kwalifikują się jedynie zakłady wielokrotne, czyli tzw. AKO, na których musi znajdować się minimum pięć zdarzeń. Nadmienić trzeba jednak istotny aspekt. A mianowicie, im więcej typów tym zostanie przyznany większy bonus:

Betclic zwiększa wygrane graczom. Bonus dla każdego gracza

Gracz ma szerokie pole do popisu odnośnie oddanych typów, ponieważ promocją objete są wszystkie dyscypliny, jakie bukmacher Betclic posiada komentarzy swojej ofercie. Poza tym typy mogą one pochodzić zarówno z oferty przedmeczowe, ale i „na żywo”.

sts bonus bez depozytu za darmo

Poza tym warto jest mieć na uwadze, że każdy gracz w ramach tej akcji ma prawo zagrać dowolną ilość zakładów. Stawka zarówno minimalna, ale i maksymalna nie jest określona. Jednak warto jest mieć na uwadze, że z tej oferty są wykluczone wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusów.

Wygrana zostanie automatycznie zwiększona przez bukmachera Betclic pod warunkiem, że zakład spełnia wyżej wymienione punkty regulaminu oraz zostanie on rozliczony, jako wygrany.

Aktualny kod promocyjny w Betclic PL

Każdy nowy gracz, który założy konto bukmachera Betclic Polska wpisze w formularzu rejestracyjnym specjalny kod promocyjny –>> KOD550 będzie mógł skorzystać na start z pierwszego zakładu bez ryzyka do 550 PLN.

Wówczas, jak zakład okaże się przegrany to gracz zbytnio nie odczuję straty gotówki, ponieważ otrzyma zwrot całej kwoty za jaką został zawarty zakład.

Jednak to nie wszystko co ten operator posiada w swojej ofercie. Bowiem gracze, którzy posiadają już konto mogą skorzystać chociażby z „Betclic liga„. W ramach tej oferty typerzy za obstawienie meczy mogą otrzymać darmowe środki i to niezależnie od tego, jak zakłady zostały rozliczeniowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha: Biełszyna – FK Witebsk (Typ i Analiza)
Następny artykułVysshaya Liga Reserve: BATE 2 – FK Słuck 2 (Typ i Analiza)
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.