W piątek w ramach rozgrywek Polska Hokej Liga hokeiści JKH GKS podejmą zawodników Zagłębia Sosnowiec. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:30. Zapraszamy na analizę!

Polska Hokej Liga: KH Energa Toruń – GKS Katowice

Polska Hokej Liga: KH Energa Toruń – GKS Katowice

KH Energa Toruń to klub, który nie miał udanego poprzedniego sezonu. Zajęli oni ósme miejsce na koniec sezonu (na jedenaście możliwych). Fazę play-off odwołano ze względy na pandemię koronawirusa.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Jest to zespół, który krytykują ich kibice. A to dlatego, że w regionie jest mnóstwo zdolnej młodzieży, która odnosi sukcesy. Tymczasem trener Jurij Czuch ciągle sprowadza zawodników graczy ze wschodniej granicy o przeciętnych umiejętnościach.

Hokeiści GKS-u Katowice mieli poprzedni sezon bardzo udany. Zakończyli rozgrywki na szóstym miejscu, czego szczerze mówiąc, nie spodziewano się. W klubie mogli więc tylko pomarzyć, aby zatrzymać najlepszych zawodników.

Marcin Kolusz i Oskar Jaśkiewicz odeszli natychmiast poza granice kraju, gdzie dostali oferty za znacznie lepsze pieniądze. Z kolei Da Costa wybrał Oświęcim, a Damian Tomasik powrócił do Nowego Targu.

Oba kluby mają kłopoty z brakiem wartościowych hokeistów. U gospodarzy uzdolniona młodzież szukał miejsca w innych klubach. Z kolei w GKS-ie doświadczeni Grzegorz Pasiut oraz Mikołaj Łopuski, muszą wziąć odpowiedzialność za młodszych i niedoświadczonych kolegów z zespołu. Po obu drużynach nie więc co spodziewać się fajwerków i mecz pomiędzy nimi raczej wielu emocji nie dostarczy.

MeczTypKursBukmacher
KH Energa Toruń – GKS Katowice-7,51.22STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułI Liga: GKS Jastrzębie – Radomiak (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: West Ham – Newcastle (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.