w czwartek w ramach rozgrywek Polska Hokej Liga hokeiści JKH GKS podejmą zawodników z Torunia. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy na analizę!

Polska Hokej Liga: JKH GKS – Toruń

Gospodarze tego meczu grają w tym sezonie bardzo dobrze i lokują się na trzecim miejscu w ligowej tabeli. Mają oni po czterdziestu czterech rozegranych meczach ligowych osiemdziesiąt trzy punkty na swoim koncie, a więc o dwadzieścia trzy więcej niż najbliżsi przeciwnicy z Torunia.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

W ekipie JKH GKS Jastrzębia liczy się jedynie obrona trzeciego lub ewentualny skok, przy dobrym układzie, na drugie miejsce. Ich harmonogram kolejnych spotkań ligowych jest dla nich bardzo korzystny. Wystarczy dzień po dniu wygrać ze znacznie słabszymi kadrowo zespołami z Torunia oraz Gdańska.

Miejsce na podium po sezonie zasadniczym będzie wtedy już pewne. Jest to bardzo ważne, ponieważ gwarantuje, że nie trafią na obrońców wicemistrzowskiego tytułu, Comarch Cracovię, której boją się w naszej lidze dosłownie wszyscy. Dlatego też motywacji w czwartkowym meczu gospodarzom nie zabraknie.

Ich trener Robert Kalaber przekonuje, że jego drużyna nie przestraszy się przed żadnym rywalem i są w stanie powalczyć .Zaznacza jednak jednocześnie, że mimo wszystko chciałby ominąć Cracovię, której boją się wszyscy i oni także nie chcą z nimi grać zbyt wcześnie.

Hokeiści z Jastrzębia przerwę ligową wykorzystali według swojego plano. Dwa dni odpoczywali od zajęć, a potem ze zdwojoną energią przystąpili do zajęć. Przed meczem z zawodnikami z Torunia mają dobre nastawienie, w zespole nie ma problemów zdrowotnych i są zdecydowanymi faworytami czwartkowego meczu.

MeczTypKursBukmacher
JKH GKS – Toruń 11,35STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPremier League: Manchester City – West Ham (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: Wolves – Leicester (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.