W środę w ramach rozrywek Pierwszej Ligi w Arabii Saudyjskiej piłkarze Al Adalh podejmą zawodników Al-Ittihad. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:35. Zapraszamy na analizę!

Pierwsza Liga: Al Adalh – Al-Ittihad FC

Pierwsza Liga: Al Adalh – Al-Ittihad FC

Al-Ittihad FC to znacznie słabszy klub, który w tym sezonie nie uniknie degradacji. Zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu dziewięciu rozegranych meczach zaledwie dwadzieścia dziewięć punktów na swoim koncie.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

W poprzedniej kolejce przegrali na wyjeździe z trzynastym w ligowej tabeli Al Feiha 0:2. Była to ich piąta kolejna porażka i wygląda na to, że myślami są już na wakacjach, ponieważ często nie podejmują nawet walki o korzystny wynik.

Al Adalh to klub posiadający w swoich szeregach kilka bardzo doświadczonych piłkarzy. Tacy zawodnicy jak Andria, Cisse, czy Ogu zakończą swoją karierę w tym klubie. Wszyscy są największymi gwiazdami, mimo że mają ponad trzydzieści lat.

Obecnie po dwudziestu dziewięciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia dziewięć punktów i lokują się na jedenastym miejscu. Przed ostatnią kolejką nie są jednak pewni utrzymania, ponieważ ścisk jest bardzo duży.

Zespół gości w tym sezonie nie zachwyca, ale muszą się wspiąć na swoje wyżyny, jeśli chcą utrzymać się w najwyższej klasie rozgrywkowej. Jeśli w kluczowym momencie mają zdobyć trzy punkty, to przeciwnik trafił się do tego idealny.

MeczTypKursBukmacher
Al Adalh – Al-Ittihad FC21,34Betfan

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLiga Narodów: Bośnia i Hercegowina – Polska (Typ i Analiza)
Następny artykułSamsung Galaxy Tab S7 Plus – recenzja
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.