W środę rozpoczyna się trzecia runda kwalifikacyjna do French Open. Jedno z tych pojedynków to będzie konfrontacja pomiędzy Mollkerem z Giraldo.

Pewniaki, typy, analizy, streamy z tenisa

Pewniaki, typy, analizy, streamy z tenisa

Molleker to zawodnik, który dopiero rozpoczyna swoją przygodę z tenisem. Ma niespełna dziewiętnaście lat, a trzeba przyznać, że prezentuje się bardzo dobrze. W tym sezonie grając na poziomie challengerów notował dobre wyniki jak ćwierćfinały czy też półfinał. Nie tako dawno występował na kortach w Helibroo , gdzie to doszedł do ćwierćfinału, a nie miał łatwych tam rywali, ponieważ przychodziło mu mierzyć się z Moringiem, Sandfen czy Katasevem.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Darmowy bonus bez wpłaty od STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Zatrzymał dopiero go Novak, ale Niemiec był blisko wygrane, ponieważ trzecim, decydująca partia zakończyła się po TB.Patrzą cna jego występy w tym sezonie podczas kwalifikacji do French Open to wygrywał swoje pojedynki z Bahcinerem oraz Rovrego. Nie było to na pewno pewne i szybkie wygrane. Jednak był góra w decydujących piłkach i na pewno swoją klasę będzie chciał również potwierdzić w tym pojedynku.

Giraldo jest to doświadczony zawodnik, ale też ma swoje najlepsze lata gry za sobą. Patrząc na jego grę w tym sezonie to trzeba przyznać, że jedynie turniej w Huston mu wyszedł, gdzie zanotował ćwierćfinał. Jednak nie miał ten zawodnik zbyt wymagający rywali. Ponieważ zwycięstwa jak Klahnem Eybankem czy Wardem w żadnym wypadku nie przekonują. Następnie przegrał szybko w Sarassocie oraz Tallagesse.

Również gra podczas tych kwalifikacji w żadnym wypadku nie jest przekonująca, gdzie oba zwycięstwa można powiedzieć, żeby były wymęczone, gdzie ogrywał Nedovyesova oraz Magera, który w dodatku w trzeciej partii zanotował kontuzję i konfrontacja zakończyła się kreczem.

Spotkania kwalifikacji French Open można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Hurkacz – Cuevasover 20.51.53Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTenis. Pewniak dnia: Hurkacz – Cuevas – 21 maja (poniedziałek)
Następny artykułPewniaki z piłki nożnej na 24 maja (czwartek)
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.