W czwartek w ramach ligi łotewskiej piłkarze Riga FC podejmą zawodników Spartaksa. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Zapraszamy na analizę!

Optibet Virsliga: Riga FC – Spartaks

Optibet Virsliga: Riga FC – Spartaks

Riga FC to dwukrotny mistrz Łotwy. Przed tym sezonem można było w ciemno typować ich mistrzostwo. Mają zdecydowanie najmocniejszy skład ze wszystkich ekip, jakie występują w lidze. Dotychczasowy przebieg sezonu tylko to potwierdza.

Oferta najwyższych bonusów w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź najlepszą ofertę

Po dziesięciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie, aż dwadzieścia siedem punktów i lokują się oczywiście na pierwszej pozycji w ligowej tabeli. W poprzedniej kolejce pokonali na wyjeździe piłkarzy Valmiery 1:0. Zresztą dziewięć zwycięstw w dziesięciu meczach dobitnie pokazuje, e są w tej lidze potęgą.

Spartaks to zespół niezły, któremu wróżono miejsce w górnej części tabeli (w lidze gra dziesięć zespołów). Aktualnie zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli, mając po dziewięciu rozegranych meczach siedemnaście punktów w ligowej tabeli.

To pokazuje słabość tej ligi, ponieważ z takim dorobkiem, raczej ciężko w poważnej lidze zajmować miejsce na podium. W ostatnim meczu pokonali u siebie zawodników Metta/LU, a w ostatnim czasie grają dobrze, ale pięć zwycięstw w dziewięciu meczach nie jest olśniewającym rezultatem.

W poprzednim sezonie piłkarze Riga FC pokonali zawodników Spartaksu 4:1. W tym meczu nie powinno być inaczej. Goście grają nieźle, ale gospodarze są poza zasięgiem rywali i w optymalnej dyspozycji nikt na ich terenie nie ma do nich podejścia. Dlatego klub ze stolicy powinien odnieść spokojne zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
Riga FC – Spartaks11,35Betfan
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów