Masz zamiar w zwartek 18 kwietnia dokonać zawarcia kuponu u bukmachera Forbet? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji wspomnianego operatora, który to za kupon zawarty za minimum 100 PLN przyznaje bonus w wysokości 25 PLN.

Forbet rozdaje bonusy – 18 kwietnia (czwartek)

Forbet rozdaje bonusy – 18 kwietnia (czwartek)

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Oferta najwyższych bonusów w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź najlepszą ofertę

Promocja trwa jedynie czwartek 18 kwietnia do godziny 23:59. I chcąc wziąć udział w tej promocji właśnie w tym dniu musimy dokonać zawarcia kuponu.

Darmowy bonus bez wpłaty od STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Poza tym na kuponie promocyjnym muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich musi wynieść minimum 1.30. Natomiast kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 2.50.

Spełniając powyższe warunki promocji bukmacher Forbet przyzna bonus w wysokości 25 PLN. Trafi on na konto gracza niezależnie od rozliczenia kuponu, czy będzie to kupon wygrany czy tez przegrany. Lecz promocja dotyczy jedynie pierwszego kuponu.

Bonus w formie środków bonusowych trafi na konto gracza najpóźniej do 24 godzin od momentu rozliczenia kuponu. Będzie można je wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów