Bukmacher STS w swojej ofercie powitalnej na sam start przyznanej darmowe środki na sam start, gdzie to można liczyć na rożnego rodzaju bonusy o łącznej wartości nawet 1640 PLN.

Kod promocyjny w STS 2022

Kod promocyjny w STS 2022

Chcąc skorzystać z pakiet powitalnego w pierwszej kolejności należy dokonać rejestracji konta, a wykonać to można jedynie na stronie www.STS.pl. Cały ten proces jest niezwykle prosty i nikomu nie sprawi, żadnych problemów.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Lecz bardzo ważne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A dodać jest warto, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.

Bonus do 1640 PLN na start u bukmachera STS online

Następnie pozostaje już dokonanie pierwszego depozytu, który jest objęty promocją. Za każdą wpłatę gracz otrzyma premię 100% do 300 PLN:

Przykład: Użytkownik dokonał wpłaty w wysokości 230 PLN. Taką samą kwotę, ale w formie środków bonusowych otrzyma w prezencie od bukmachera STS. Łącznie gracz będzie posiadał 460 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Darmowy bonus bez wpłaty od STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Zaznaczyć jest również warto, że po dokonaniu drugiego i trzeciego depozytu również można liczyć na kolejne środki. Dokładnie mówić bukmacher STS przyzna premie 50% za wpłatę. Odpowiednio do 500 PLN i 700 PLN.

W ramach pakietu powitalnego bukmacher STS oferuje jeszcze trzy bezpieczne kupony. W przypadku przegrają gracz może liczyć na zwrot całej stawki:

  • do 100 PLN na zakłady bukmacherskie
  • do 20 PLN na gry karciane Betgames
  • do 20 PLN na sporty wirtualne

To wszystko sprawia, że każdy z graczy na sam start może liczyć na extra 1640 PLN od bukmachera STS online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułEnerga Basket Liga: Śląsk Wrocław – Legia Warszawa (Typy i Analiza)
Następny artykułPremier League: Chelsea – Leicester (Typy i Analiza)
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.