Walczącą o drugie miejsce w tym sezonie drużyna Neman Grodno we wtorek podejmie na własnym lodowisku zespół Zhlobin. Faworyt tego boju jest tylko jeden są nim gospodarze.

Gospodarze zajmują drugie miejsce mając siedemdziesiąt sześc punktów. Dla porównania ich najbliżsi rywale sklasyfikowani są na szóstej pozycji jednak z zaledwie trzydziestoma dziewięcioma punktami na swoim koncie.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Gospodarze tego boju na pewno będą chcieli się zrewanżować za pojedynek grudniowy, w którym przegrali z Zglobin 3-2. Tym bardziej, że ten mecz rozegrają na własnym lodowisku, gdzie to zanotowali jedenaście wygranych oraz sześciokrotnie przegrywali.

Zespół Zhlobin jak punktuje to głównie na własnym lodowisku na wyjazdach już tak dobrze im nie idzie, gdzie to do tej pory zanotowali sześć wygranych oraz jedenaście razy ponosili porażkę.

Gospodarze cały czas muszą walczyć o każdy punkt licząc na utrzymanie swojej pozycji. Sami dobrze wiedzą, że nie mają większych szans, żeby dogonić zespół Yunost Minsk, do którego tracą trzynaście punktów. Jednak za główny cel mają drugie miejsce. Lecz ich przewaga nad Soligorskiem wynosi zaledwie jeden punkt. Wątpliwa sprawa, żeby ten zespół stracił punkty podczas najbliższego spotkania, gdyż zmierza się z młodą reprezentacją Białorusi.

Jak zobaczymy na ostatnie występy hokeistów drużyny Neman Grodno na własnym lodowisku to nie mieli żadnych problemów ze strzeleniem bramek. Przychodziło im to z wielką łatwością. A mają przecie kim straszyć rywali, bowiem w pierwszej trójce zawodników klasyfikacji kanadyjskiej mają dwójkę swoich reprezentantów Remezov oraz Kisly.

Przede wszystkim możliwości i potencjał są po stronie gospodarzy, a także własne lodowisko. To wszystko sprawia, że nie powinni mieć tutaj większych problemów, aby zanotować wygraną.

MeczTypKursBukmacher
Neman Grodno – Zhlobin11.32
Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTyp dnia – 7 styczeń (poniedziałek) – Benatky – Jihlava
Następny artykułTypy z hokeja na środę 8 stycznia
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.