Legalny bukmacher BetClic oferuje promocję „Misja Basket”. W ramach tej akcji operator nagradza graczy extra bonusem o wartości 40 PLN na zakłady z NBA.

BetClic. Bonus 2019

BetClic. Bonus 2019

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który osiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera BetClic, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 16 do 23 grudnia. Warto jest mieć na uwadze fakt, że typer chcąc przystąpić do tej akcji musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce „Misja Basket”

W ramach tej akcji kwalifikują się kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, których kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 1.70.

sts bonus bez depozytu za darmo

Poza tym bukmacher BetClic wymaga, żeby na kuponie znalazły się jedynie zdarzenia z NBA. Mogą one pochodzić z oferty przedmeczowej ja i na żywo.

Stawka każdego zakładu nie może być mniejsza niż 20 PLN. Z tej oferty są wykluczone natomiast zakłady zawarte za środki bonusowe.

Użytkownik, którego minimum trzy kupony spełniają powyższe warunki i zostały rozliczone jako wygrane to gracz oprócz wygranej kwoty typer otrzyma extra bonus o wartości 40 PLN w prezencie od bukmachera BetClic.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera BetClic

W ofercie powitalnej bukmacher BetClic Polska oferuje swoim graczom Cashback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 510 PLN. Chcąc skorzystać z tej formy promocyjnej wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.

Zagrany pierwszy kupon jak okaże się wygrany to super! Cała wygrana kwota znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej bukmacher BetClic dokona zwrotu całej stawki. Gracz maksymalnie może otrzymać 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLaLiga: Barcelona – Real Madryt (Typ i Analiza)
Następny artykułEkstraklasa: Zagłębie Lubin – Legia Warszawa (Typ i Analiza)
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.