Gdzie najlepiej obstawiać mecze? Najwyższe kursy bukmacherskie nie są tak trudne do wyłapania, jak niektórym może się wydawać. Oto lista stron, które pod tym względem bardzo mocno się wyróżniają i to w pozytywnym tego słowa znaczeniu!

Najwyższe kursy bukmacherskie w internecie. Gdzie najlepiej obstawiać?
Najwyższe kursy bukmacherskie w internecie. Gdzie najlepiej obstawiać?

Gdzie są dobre kursy bukmacherskie?

Dlaczego najlepsi bukmacherzy to głównie tacy, gdzie kursy są najwyższe? Bo dzięki dobrym notowaniom na poszczególne mecze jesteśmy w stanie zarabiać więcej, niż na innych stronach typerskich, gdzie warunki są gorsze.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Może się wydawać, że trudno znaleźć jest informację o tym, jaki bukmacher ma dobre kursy. Na szczęście, w XXI wieku mamy internet, a w nim porównywarki, opinie graczy i wiele, wiele więcej! W ten sposób przygotowaliśmy zestawienie stron, które wydają się najlepsze do obstawiania pod względem oferowanych kursów.

Zawsze trzeba mieć na uwadze, że strony typerskie potrafią organizować promocje powiększające wygrane i tak dalej. W ten sposób granie granie na stronie X może w jakimś konkretnym przypadku okazać się bardziej uzasadnione niż w przypadku portalu Y.

sts bonus bez depozytu za darmo

Bukmacherzy z najlepszymi kursami w internecie

Sprawdziliśmy, jakie strony są najchętniej polecane w sieci, a także obliczyliśmy za pomocą specjalnych narzędzi średnią kursową dla poszczególnych serwisów. W ten sposób wiadomo, gdzie dobrze jest obstawiać, a gdzie niekoniecznie.

Pod względem wartości kursów na pewno bardzo mocno wyróżnia się marka www.eFortuna.pl. Co widzicie często na naszej stronie, kursy u niej są zazwyczaj atrakcyjne i nie ma tutaj znaczenia czy gramy tylko na piłkę nożną, czy skupiamy się także na innych dyscyplinach.

Gdzie najlepiej obstawiać mecze?

Wśród bukmacherów z dobrymi kursami warto pozytywnie wyróżnić też firmę typerską www.Betfan.pl. Owszem, nie zawsze notowania są u niej najwyższe, ale za to pozwala na granie bez podatku, a dzięki temu potencjalne wygrane są niekiedy wyjątkowo wysokie!

Nie bez powodu popularnym bukmacherem w Polsce od dawna jest www.STS.pl. Tutaj też kursy są bardzo dobre, a dodatkowo na start można dostać największy freebet bez depozytu w Polsce, czyli 29 PLN! Aktualny kod promocyjny brzmi BETONLINE.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.  BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułSerie A: Sampdoria – Sassuolo (Typ i Analiza)
Następny artykułPHL: GKS Katowice – GKS Tychy (Typ i Analiza)
Niecierpliwy typer, który nie lubi przegrywać. Zawsze chce kończyć miesiąc na plusie, ale nie zawsze mu się to udaje. Zwariowany, ale w pozytywnym sensie! :)