Superkursy Betclic to najnowsza propozycja tego legalnego bukmachera. Dzięki niej każdy może obstawiać wydarzenia sportowe bez marży, a nawet z marżą ujemną!

Największe pewniaki i hity bez marży? Tak, oto superkursy Betclic!
Największe pewniaki i hity bez marży? Tak, oto superkursy Betclic!

Betclic bez marży

Marża to zysk bukmachera na danym zakładzie. Jeżeli jest ona bardzo niska, albo nie ma jej w ogóle, kursy są niespotykanie wysokie, a więc gracz może zyskać znacznie więcej, niż normalnie.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Superkursy Betclic to specjalna oferta, dzięki której można skorzystać ze specjalnych notowaniach na wybrane zdarzenia. Dostęp do kursów jest wyjątkowo prosty i nie różni się szczególnie od standardowego obstawiania.

totolotek bonus bez depozytu
totolotek bonus bez depozytu

Granie bez marży to w głównej mierze piłka nożna, ale nie można także zapominać o tym, iż w Betclic dostępne są zakłady na siatkówkę, koszykówkę czy typy na baseball!

Jak obstawiać mecze w Betclic z super kursami?

Obstawianie bez marży w Betclic działa zgodnie z przepisami. Bukmacher ten posiada licencję, a więc nie trzeba martwić się o to, iż łamie się w nim prawo!

Bukmacher Betclic na każdy dzień tygodnia ma dla graczy specjalne kursy. Korzystanie z nich jest wyjątkowo proste i – co bardzo ważne – na jednym kuponie można zmieścić nawet kilka!

W przypadku grania zakładów AKO dostępna jest nie zerowa, ale nawet ujemna marża! Coś takiego w zakładach bukmacherskich w Polsce zdarza się niezwykle rzadko!

Uwaga! Nowi gracze Betclic cały czas mogą wykorzystać kod promocyjny „KOD510” i tym samym odebrać do 510 złotych zwrotu za przegrany kupon!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułBundesliga: Wolfsburg – Hoffenheim (Typ i Analiza)
Następny artykułLaLiga: Eibar – Sevilla (Typ i Analiza)
Niecierpliwy typer, który nie lubi przegrywać. Zawsze chce kończyć miesiąc na plusie, ale nie zawsze mu się to udaje. Zwariowany, ale w pozytywnym sensie! :)