W środę w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata piłkarze Słowenii podejmą zawodników ze Słowacji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – kwalifikacje: Słowenia – Słowacja. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – kwalifikacje: Słowenia – Słowacja. Typy bukmacherskie

Słoweńcy nie mają reprezentacji, z którą ktoś bardziej by się liczył. W rankingu FIFA zajmują odległe sześćdziesiąte szóste miejsce. Podczas tych eliminacji też nie radzą sobie najlepiej.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Co prawda pokonali u siebie Chorwatów 1:0, ale był to pierwszy mecz. Po nim przegrali dwa spotkania wyjazdowe. Najpierw z reprezentacją Rosji 1:2, a następnie Cypru 0:1.

Słowacja też nie jest światową potęgą. Jednak ich miejsce w rankingu FIFA (trzydzieste ósme) pokazuje, że mimo wszystko jest to silniejsza ekipa. W eliminacjach do mistrzostw świata radzą sobie całkiem nieźle.

Nie przegrali jeszcze żadnego meczu. Mają na swoim koncie dwa remisy (na wyjeździe z Cyprem 0:0 i u siebie z Maltą 2:2). Nie są to powalające rezultaty, ale w ostatnim meczu zagrali już znacznie lepiej.

Grali u siebie z reprezentacją Rosji. Pokazali się z dobrej strony i wygrali ten mecz 2:1. Na Euro spisywali się jednak słabo (poza wygraną z nami). Nie spodziewam się zatem po tym meczu wielkiego widowiska i wielu goli się tu nie spodziewam.

MeczTypKursBukmacher
Słowenia – Słowacja-2.51,43STS

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Dania – Szkocja (Typ i Analiza)
Następny artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Węgry – Anglia (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.