W piątek w ramach kwalifikacji do Mistrzostw świata piłkarze Paragwaju podejmą zawodników z Ekwadoru. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 00:30. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Paragwaj - Ekwador. Typy bukmacherskie
Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Paragwaj – Ekwador Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Paragwaj – Ekwador. Typy bukmacherskie

Ekwadorczycy będą bardzo zmotywowani przed tym mecze. Potrzebują bowiem już niedużo, a by zapewnić sobie awans na mistrzostwa świata w Katarze. Obecnie zajmują trecie miejsce.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Są zatem jedną nogą na turnieju. Zasługują zresztą na awans, bo w ostatnich meczach punktują znakomicie. Nie przegrali siedmiu ostatnich spotkań (w tym dwóch towarzyskich).

Widać zatem, że w kolejnym meczu także powinni walczyć o punkty. Tym bardziej że gospodarze tego spotkania już dawno nie grają o Mundial. Ich dyspozycja absolutnie im na to nie pozwalała.

Wystarczy popatrzeć na ich ostatnie mecze. Przegrali, aż cztery z pięciu ostatnich spotkań. Nawet w meczach na u na swoim terenie nie potrafili punktować na miarę oczekiwań ich kibiców.

Ekwador nie powala w meczach wyjazdowych. Przegrali połowę takich meczów. Jednak są już na finiszu walki o awans, więc koncentracji im nie zabraknie. Paragwaj jest z kolei słabo deponowany i już o nic nie gra. Można więc śmiało brać na Ekwador z podpórką.

MeczTypKursBukmacher
Paragwaj – Ekwadorx21,39Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Włochy – Macedonia Północna (Typy i Analiza)
Następny artykułMecz Towarzyski: Norwegia – Słowacja (Typy i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.