W czwartek w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata piłkarze Grecji podejmą zawodników z Hiszpanii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi 20:45. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Grecja – Hiszpania. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Grecja – Hiszpania. Typy bukmacherskie

Grecy nie zachwycają, jednak na przestrzeni lat, jedno się nie zmieniło. Nadal grają bardzo solidnie w defensywie. Nawet przeciwko dużo mocniejszym rywalom potrafią nie tracić goli.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

To czyni z nich niebezpiecznego rywala, w meczu z którym, można stracić punkty. Grecja zajmuje w swojej grupie trzecie miejsce, mając po sześciu rozegranych meczach dziewięć punktów na swoim koncie.

Kwestia dwóch pierwszych miejsc jest już raczej przesądzona. Do Hiszpanii tracą cztery punkty, a do Szwecji Sześć. Jednak zaledwie jedne porażka podczas tych kalifikacji budzi szacunek.

Hiszpanie zajmują drugie miejsce w tabeli, ale występ w barażach byłby dla nich katastrofą i na pewno celują w pierwszą pozycję na zakończenie eliminacji. Często mają jednak problemy z finalizowaniem akcji.

W związku z tych ich zwycięstwo w nadchodzącym meczu wcale nie jest takie pewne. W meczu u siebie La Furia Roja zremisowała z Grecją 1:1. W dodatku tylko nie zdobywają wielu goli, a Grecy potrafią bronić i w tym meczu raczej nie zobaczymy goli z obu stron.

MeczTypKursBukmacher
Grecja – HiszpaniaBTS – Nie1,62PZbuk
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułSerie A: Milan – Inter (Typ i Analiza)
Następny artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Rumunia – Islandia (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.