We wtorek w ramach meczu towarzyskiego piłkarze Saturn Ramenskoye podejmą zawodników Sakhalin. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:00. Zapraszamy na analizę!

Mecz towarzyski: Saturn Ramenskoye – Sakhalin

Mecz towarzyski: Saturn Ramenskoye – Sakhalin

Saturn Ramenskoye drużyna z bardzo długą i bogatą historią, która założona została w 1946 roku. Nie jest to absolutnie anonimowy klub. Niestety w styczniu 2011 roku klub został oficjalnie rozwiązany i jego działalność zakończyła się w związku z długami sięgającymi około 800 mln rubli.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

W 2014 zespół został reaktywowany i stoi przed trudnym zadaniem powrotu do najlepszych. W poprzednim sezonie grali na poziomie PFL, który jest trzecim szczeblem rozgrywkowym w Rosji. Byli w tym sezonie ligowym średniakiem, który zakończył rozgrywkowej na dziesiątym miejscu w ligowej tabeli.

Sakhalin podobnie jak rywale grał swoje mecze na trzecim poziomie rozgrywkowym, tyle tylko, że w konferencji wschodniej. W niej na sześć drużyn zajęli oni drugie miejsce, jednak do zwycięzcy stracili, aż jedenaście ligowych punktów.

W przeciwieństwie do rywali drużyna Krylia Sachalina jest na dorobku, ponieważ została założona 5 maja 2004 i dopiero zdobywa doświadczenie i pnie się mozolnie kolejnych po szczeblach.

Ten mecz to pojedynek dwóch innych światów. Gospodarze są upadłym klubem z bogatą historią, który wraca do dawnych czasów, a gospodarze to stosunkowo młody projekt z ambicjami. Uważam, że zderzenie tych drużyn będzie niezwykle ciekawe i padną w tym meczu co najmniej dwa gole.

MeczTypKursBukmacher
Saturn Ramenskoye – Sakhalin +1,51,25STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułGirabola League: Sagrada – Desportivo Huila (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Primera: Chinandega – Managua FC (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.