W sobotę w ramach meczu towarzyskiego piłkarze Enskede podejmą zawodników Tyreso. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:00. Zapraszamy na analizę!

Mecz Towarzyski: Enskede – Tyreso

Mecz Towarzyski: Enskede – Tyreso

Enskede to klub, który w minionym sezonie występował w rozgrywkach Dywizja 2 – Södra Svealand. Jest to czwarty poziom rozgrywkowy w Szwecji. Po dwudziestu sześciu ligowych meczach mieli na swoim koncie czterdzieści sześć punktów i ulokowali się na czwartym miejscu w ligowej tabeli.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Zabrakło im tylko dwóch punktów do drugiego miejsca, które daje prawo gry w barażu o awans. Jest to zapewne dla nich zawód, ale trzeb przyznać, że na przestrzeni całego sezonu, grali bardzo dobrze.

Tyreso to także zespół ze Szwecji, który gra w minionym sezonie w jednej lidze z najbliższym rywalem. Nie radzili sobie jednak zbyt dobrze.

Zajęli dopiero dziesiąte miejsce w ligowej tabeli (na czternaście możliwych), mając po dwudziestu sześciu ligowych kolejkach trzydzieści cztery punkty na swoim koncie.

W spotkaniu ligowym piłkarze Enskede pokonali u siebie zawodników Tyreso 2:0. W całym sezonie byli zdecydowanie lepsi i w meczu towarzyskim również są zdecydowanymi faworytami, więc warto grać w ich kierunki.

MeczTypKursBukmacher
Enskede – Tyreso 11,37LVbet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha: FK Haradzieja – Szachcior Soligorsk (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Primera: – Ferretti – Chinandega (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.