W środę 12 grudnia i tylko w dniu dzisiejszym klienci legalnego bukmachera LvBET mają szansę na większe wygrane na meczach Ligi Mistrzów UEFA.
LvBET z premią na mecze UEFA Champions League!
LvBET z premią na mecze UEFA Champions League!
Opisywana akcja promocyjna jest już dwunastą odsłoną kalendarza adwentowego firmy LvBET. Zastanawiasz się o czym mowa? To specjalna forma akcji świątecznej, dzięki której gracze wspomnianej marki mają codziennie szansę na jakiś nowy bonus i tak aż do 24 grudnia włącznie. Niestety są też jej pewne minusy, a konkretnie jeden. Z danej promocji można skorzystać tylko i wyłącznie w dniu ogłoszenia, więc jeśli ktoś przegapi okazję to nie będzie już niestety do niej powrotu. Plusów jest jednak znacznie więcej i  trzeba to od razu przyznać. W ramach całej grudniowej akcji klienci LvBET mogą bowiem liczyć na wyższe wygrane i to aż o 7% lub nawet 14%!

>>> Aktualny KOD BONUSOWY LvBET: BETONLINE <<<

Dziś, czyli w środę 12 grudnia, ekstra bonus dedykowany jest kibicom piłkarskim, a konkretniej fanom UEFA Champions League, gdzie rozegranych zostanie ostatnich osiem spotkań fazy grupowej. Właśnie z tej okazji bukmacher LvBET proponuje swoim graczom dodatkowe 7% do wygranych. Promocja dotyczy oczywiście tylko zakładów z oferty na wymienione powyżej rozgrywki. WAŻNE! Biorą w niej udział tylko kupony postawione w aplikacji mobilnej. Na koniec warto jeszcze przypomnieć o oczywistej oczywistości, z opisywanej premii mogą skorzystać tylko klienci LvBET. Nie masz jeszcze konta? Nic straconego. Możesz otworzyć je w kilka chwil, bez wychodzenia z domu i zupełnie za darmo.

Tu założysz konto i pobierzesz aplikację mobilną LvBET – www.LvBET.pl!

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTypy na środę 12 grudnia
Następny artykułTypy na czwartek 13 grudnia