W niedzielę 31 marca czeka nas bardzo ciekawy mecz, Wisła Kraków vs Legia Warszawa. W związku z tym pojedynkiem bukmacher LvBet dla swoich graczy, ma ciekawą promocję, w której to przy ewentualnym przegranym kuponie bukmacher dokonuje zwrotu stawki.

Zwrot za przegrany kupon u bukmachera

Zwrot za przegrany kupon u bukmachera

W promocji może wziąć udział każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał przynajmniej jednej wpłaty. Chcąc liczyć się w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Głównym warunkiem tej promocji jest zawarcie kuponu u bukmachera LvBet do 31 marca do godz. 18:00, ana nim musi znajdować się nim zdarzenie ze spotkania Wisła Kraków – Legia Warszawa.

Ilość zdarzeń na kuponie jest dowolna, ale wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej. Poza tym musi znaleźć się na kuponie zdarzenie z konfrontacji Wisła Kraków vs Legia Warszawa. Kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 1.50, zaś stawka kuponu musi wynieść minimum 50 PLN.

Darmowy bonus bez wpłaty od STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Spełniając powyższe warunki, a do tego jeżeli kupon zostanie rozliczony jako przegrany bukmacher LVbet dokona zwrotu stawki za jaka został zawarty kupon. Maksymalnie można otrzymać 50 PLN. Ewentualny bonus na konto gracza trafi w dniu 1 kwietnia do godz. 17:00. Nie można również zapominać, że na jednego gracza przysługuje jeden bonus.

Bonus można będzie wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotem po kursie całkowitym nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLOTTO Ekstraklasa Typ Dnia : Górnik Zabrze – Cracovia – 29 marca (piątek)
Następny artykułPremier League: Arsenal – Newcastle (Typ i Analiza)
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.