W środę w ramach rozgrywek Liga Primera U20 piłkarze Juventus Managua U20 podejmą zawodników Ocotal U20. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 22:30. Zapraszamy na analizę!

Liga Primera U20: Juventus Managua U20 – Ocotal U20

Liga Primera U20: Juventus Managua U20 – Ocotal U20

Juventus Managua ma niezłą kadrę młodzieżową, która jest w stanie uplanować się w górnej części tabeli. Obecnie po szesnastu ligowych spotkaniach mają na swoim koncie dwadzieścia trzy punkty i lokują się na piątym miejscu w ligowej tabeli.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Jest to dokładnie środek tabeli, ponieważ w ich lidze występuje dziesięć zespołów. W poprzedniej kolejce zaprezentowali się bardzo dobrze i pokonali u siebie zawodników szóstego w tabeli Realu Madriz 5:1.

Ocotal nie jest ligowym chłopcem do bicia, ale spisuje się wyraźnie gorzej. Aktualnie zajmują siódme miejsce w ligowej tabeli, mając po szesnastu rozegranych meczach siedemnaście punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu przegrali u siebie z piłkarzami trzeciego w tabeli Ferretii 1:2. Porażka z czołową drużyną jest wliczona w ryzyko, ale u siebie na pewno liczyli na zdobycz punktową.

U siebie piłkarze Ocotal wygrali z zawodnikami Juventusu Managua 1:0. Na wyjeździe tak dobrze im raczej nie pójdzie. Przegrali dwa ostatnie mecze, a gospodarze spisują się w tym sezonie lepiej i powinni zdobyć w tym meczu punkty.

MeczTypKursBukmacher
Juventus Managua U20 – Ocotal U20 11,60STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha: Dynamo-Brześć – Isłacz Mińsk (Typ i Analiza)
Następny artykułVysshaya Liga Reserve: Biełszyna 2 – FK Smalawiczy 2 (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.