W czwartek w ramach rozgrywek Liga Primera piłkarze Ocotal podejmą zawodników Jalapa. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 00:00. Zapraszamy na analizę!

Liga Primera: Ocotal – Jalapa

Liga Primera: Ocotal – Jalapa

Piłkarze Ocotal liczyli zapewne na lepsze rezultaty na tym etapie rozgrywek. Obecnie po dwunastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko dziewięć punktów i lokuj się na odległym dziewiątym miejscu w ligowej tabeli.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Przypomnijmy bowiem, że w lidze występuje tylko dziesięć drużyn. W ostatniej kolejce po raz kolejny zagrali bardzo słabo i przegrali wyjazdowy mecz z piłkarzami Realu Madriz 0:2. Była to ich trzecia kolejna porażka, a ich gra wygląda cały czas bardzo źle.

Jalapa to bardzo solidny, ligowy średniak. Po jedenastu dwunastu kolejkach mają na swoim koncie osiemnastu punktów i lokuj się na piątym miejscu w ligowej tabeli, więc biorąc pod uwagę, że w lidze występuje dziesięć zespołów, określenie ligowy średniak doskonale do nich pasuje.

W ostatnim meczu zanotowali zwycięstwo, pokonując na swoim terenie zawodników szóstego w ligowej tabeli Juventusu Managua 2:0.

Grając u siebie, piłkarze Jalapy wygrali z najbliższym rywalem 2:1. Na wyjeździe powinno być im trudniej o dobry rezultat, ale Ocotal prezentuje się fatalnie i uważam, że goście wywiozą z tego meczu co najmniej punkt.

MeczTypKursBukmacher
Ocotal – Jalapa x21,51Totolotek
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLiga Primera: – Ferretti – Chinandega (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Primera: Managua FC – Esteli (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.