W niedzielę w ramach rozgrywek Ligi Narodów reprezentacja Walii podejmie zawodników z Irlandii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Walia – Irlandia

Liga Narodów: Walia – Irlandia

Walia to silna reprezentacja. Jest to jedna z tych drużyn, gdzie piłkarze potrafią grać lepiej i dawać z siebie więcej niż w meczach klubowych. W ich ekipie widać jedność i to, że Ryan Giggs potrafi wycisnąć ze swoich graczy wszytko co najlepsze. Walia spisuje się w ostatnich latach coraz lepiej. Świadczy o tym dwudzieste miejsce w rankingu FIFA. 

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

W dotychczasowych meczach Ligi Narodów zaprezentowali się bardzo dobrze. Obecnie po czterech rozegranych mają na swoim koncie, aż dziesięć punktów i lokuj się na pierwszym miejscu w grupie. W poprzedniej serii gier pokonali na wyjeździe Bułgarię 1:0. 

Irlandia to z kolei reprezentacja, która zawsze kojarzyła się z toporną grą. Poniekąd wciąż tak jest. Jednak w ostatnim czasie doszły do tego troszkę lepsze wyniki. W rankingu FIFA zajmują trzydzieste szóste miejsce.

W Lidze Narodów spisują się dosyć słabo. Obecnie zajmują trzecie miejsce, mając po czterech rozegranych meczach zaledwie dwa punkty na swoim koncie. W ostatnim meczu przegrali na wyjeździe z Finlandią 0:1.

Walijczycy grają w ostatnich latach znacznie lepiej, a fakt, że Gareth Bale wraca do regularnej gry, ma duże znacznie, ponieważ z nim Walia ma bardzo duży potencjał w ofensywie. W meczu z Irlandią są faworytami i powinni wygrać ten mecz.

MeczTypKursBukmacher
Walia – Irlandia1(DNB)1.42Fortuna

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLiga Narodów: Włochy – Polska (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Narodów: Mołdawia – Grecja (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.