W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Turcji podejmą zawodników Węgier. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 2. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Turcja – Węgry

Liga Narodów: Turcja – Węgry

Turcja to reprezentacja, z którą zawsze trzeba się liczyć. Są oni mocni, zwłaszcza u siebie co na przestrzeni lat pokazywali niejednokrotnie. W rankingu FIFA zajmują solidne dwudzieste dziewiąte miejsce. Niedawne eliminacje do EURO były bardzo udane.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Prezentowali się w nich dobrze. Ulegli co prawda reprezentacji Francji, ale byli lepsi od pozostałych ekip (między innymi Islandii) i zajmując drugie miejsce, awansowali do turnieju.

Węgry mają reprezentację, która kilka lat temu miała całkiem niezły skład osobowy, który potrafił napsuć sporo krwi faworytom. Z biegiem czasu ich kadra zestarzała się i najlepsi gracze zakończyli kariery. Obecnie spisuje się znacznie słabiej.

W rankingu FIFA lokują się na pięćdziesiątym drugim miejscu. W eliminacjach do Mistrzostw Europy grali bardzo słabo. Zajęli przedostatnie miejsce w swojej grupie, wyprzedzając jedynie Azerbejdżan.

Turcja ma dobry skład, choćby ze względy na dobra ligę, z której mogą czerpać zawodników. U siebie powinni pokonać Węgrów, którzy w ostatnim czasie grają bardzo słabo.

MeczTypKursBukmacher
Turcja – Węgry1(DNB)1.20Totolotek

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLiga Narodów: Holandia – Polska (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Narodów: Rumunia – Irlandia Północna (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.