W niedzielę w ramach rozgrywek Ligi Narodów reprezentacja Mołdawii podejmie zawodników z Grecji Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Mołdawia – Grecja

Liga Narodów: Mołdawia – Grecja

Mołdawia to reprezentacja, która występuje w Lidze Narodów w Lidze C. Radzi sobie tak bardzo słabo. Obecnie po czterech rozegranych meczach mają na swoim koncie zaledwie punkt.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Lokują się oczywiście na ostatnim miejscu. W rankingu FIFA lokują się na sto siedemdziesiątym piątym miejscu, co pokazuje, że tak słaba dyspozycja utrzymuje się u nich na przestrzeni lat. 

Grecja ma w ostatnich latach bardzo słaby czas. Jednak mimo wszystko im miejsce jest chyba wśród lepszych reprezentacji. W swojej grupie zajmują drugie miejsce, mając po czterech rozegranych meczach osiem punktów. 

Warto zaznaczyć, że w tej edycji Ligi Narodów nie przegrali żadnego meczu, notując dwa zwycięstwa i dwa remisy. Kilka dni temu grali towarzyski mecz Cyprem. Pokonali u siebie rywala 2:1. 

Mołdawia to bardzo słaba reprezentacja. Grecja nie zachwyca i daleko im do swoich najlepszych lat. Jednak ich piłkarze są znacznie lepsi od tych z Mołdawii i sądzę, że goście zwyciężą w tym meczu.

MeczTypKursBukmacher
Mołdawia – Grecja21.37STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLiga Narodów: Walia – Irlandia (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Narodów: Chorwacja – Portugalia (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.