We wtorek w ramach rozgrywek Ligi Narodów reprezentacja Chorwacji podejmie zawodników z Portugalii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 1. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Chorwacja – Portugalia

Liga Narodów: Chorwacja – Portugalia

Chorwacja jest to bardzo silna reprezentacja, która w ostatnich latach udowadnia, że dosłownie każdy musi się z nimi liczyć. Potwierdza to także ranking FIFA, gdzie lokują się na dziewiątej pozycji.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

W tej edycji Ligi Narodów nie radzą sobie jednak zbyt dobrze. Obecnie po pięciu kolejkach mają na swoim koncie tylko trzy punkty i lokują się na trzecim miejscu w grupie. W poprzedniej serii gier przegrali na wyjeździe ze Szwecją 1:2. 

Portugalia to bardzo silna reprezentacja, która gra jednak nierówno. Ich potencjał jest bardzo duży, jednak czasami zdarzają im się słabsze mecze. W rankingu FIFA zajmują dobre piąte miejsce.

W Lidze Narodów radzą sobie bardzo dobrze. Aktualnie zajmują drugie miejsce w grupie, mając po pięciu rozegranych meczach dziesięć punktów na swoim koncie. W ostatnim meczu przegrali u siebie z Francją 0:1.

Portugalczycy w ostatnim meczu stracili szanse na awans. Jednak ich reprezentacja prezentuje się w ostatnich miesiącach znacznie lepiej niż Chorwaci. W związku z tym mają większe szanse na zwycięstwo w tym pojedynku.

MeczTypKursBukmacher
Chorwacja – Portugaliax21,32STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLiga Narodów: Mołdawia – Grecja (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Narodów: Anglia – Islandia (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.