We wtorek w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Azerbejdżanu podejmą zawodników Cypru. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 1. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Azerbejdżan – Cypr

Liga Narodów: Azerbejdżan – Cypr

Azerbejdżan nie jest reprezentacją, z którą ktokolwiek się liczy. W meczach z nimi wiele reprezentacji dopisuje sobie trzy punkty, jeszcze przed rozpoczęciem meczu. Potwierdzą to ich ostatnie mecze.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

W dotychczasowych meczach Ligi Narodów przegrali u siebie z reprezentacją Luksemburgu 1:2, następnie pokonali na wyjeździe Cypr 1:0. Z kolei w ostatnim meczu okazali się gorsi od Czarnogóry, z który przegrali na wyjeździe 0:2. 

Cypr gra ostatnio bardzo słabo, ale potencjał ich reprezentacji wcale nie jest beznadziejny. Zresztą w rankingu FIFA zajmują dziewięćdziesiąta ósmą pozycję, podczas gdy rywale sto dwunaste.

Dotąd przegrali wszystkie mecze w lidze Narodów. Najpierw polegli u siebie z zawodnikami z Czarnogóry 0:2, potem przegrali u siebie z Azerbejdżanem 0:1. Kilka dni temu Luksemburg pokonał ich u siebie 2:0. 

Gospodarze tego meczu pokonali u siebie najbliższego rywala w meczu wyjazdowym, co stawia ich w roli faworyta. Uważam jednak, że gości stać na punkty. Mecz powinien stać jednak na marnym poziomie i nie spodziewam się tutaj wielu goli.

MeczTypKursBukmacher
Azerbejdżan – Cypr-2,51,50Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLiga Narodów: Anglia – Dania (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Narodów: Portugalia – Szwecja (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.