W czwartek w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów siatkarze Jastrzębskiego Węgla podejmą zawodników Draismy. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport. Zapraszamy na analizę!

Liga Mistrzów: Jastrzębski Węgiel – Draisma

Liga Mistrzów: Jastrzębski Węgiel – Draisma

W poprzednim meczu, który został rozegrany kilka dni temu, Jastrzębski Węgiel uporał się ze Stroitelem Mińsk, ale mieli w tym spotkaniu sporo problemów. Byli w tym meczu zdecydowanymi faworytami.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Stroitel Mińsk to mistrz Białorusi, a więc ligi, która w siatkówce niewiele znaczy. Ich zespół złożony jest wyłącznie z rodzimych zawodników, który na papierze nie mieli prawa podjąć walki. 

Mieli wygrać gładko 3:0. Tymczasem dwie pierwsze partie wygrali na przewagi i dopiero w trzeciej udowodnili, że są zdecydowanie lepszą drużyną. Dwa wyrównane sety były skutkiem zlekceważenia rywala.

Kolejny przeciwnik powinien być dla siatkarzy Jastrzębskiego Węgla bardziej wymagającym rywalem, ale to także nie jest rywal ze światowej czołówki i z nim także gospodarze powinni sobie spokojnie poradzić. 

Jastrzębski Węgiel mierzy wysoko. Poprzedni mecz okazał im, że nie ma miejsca na lekceważenie rywala. I tak skończyło się na 3:0, co pokazuje, że i tak są mocni. W kolejnym meczu spodziewam się koncentracji z ich strony i pewnego zwycięstwa.

MeczTypKursBukmacher
Jastrzębski Węgiel – Draisma1(-1.5)1.25STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLiga Europy: Legia Warszawa – Drita (Typ i Analiza)
Następny artykułI Liga: GKS Jastrzębie – Widzew Łódź (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.