We wtorek w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów piłkarze Dynama Kijów podejmą zawodników Benfiki. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 2. Zapraszamy na analizę!

Liga Mistrzów: Dynamo Kijów – Benfica. Typy bukmacherskie

Liga Mistrzów: Dynamo Kijów – Benfica. Typy bukmacherskie

Mecz tych drużyn będzie ważny w kontekście awansu do dalszej rundy lub zajęciu trzeciego miejsce, które może dać im awans do Ligi Europy. Dwie pozostałe drużyny są bowiem na papierze znacznie lepsze.

Oferta najwyższych bonusów w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź najlepszą ofertę

Bayern i Barcelona raczej między sobą rozstrzygną kwestie awansu. Dynamo i Benfica będzie rywalizować o trzecie miejsce. Dlatego bezpośredni mecz pomiędzy nimi będzie bardzo ważny.

Oba zespoły w swoich ligach dominują i rzadko ktoś jest w stanie odebrać im punkty. Obie ekipy w tym sezonie traciły w lidze dwie bramki. Same sporo strzelały, ale w lidze nie mają godnych przeciwników.

Myślę, że w tym meczu nie zobaczymy najlepszego oblicza tych drużyn. Stawka jest bardzo wysoka, w związku z czym w bezpośrednim pojedynku oba zespoły zagrają raczej z dużym respektem.

Myślę, że skupią się na solidnej grze w obronie, aby przede wszystkim gola nie stracić. Mecz otworzy się zapewne trochę później, a w związku z tym spodziewam się małej liczby goli w tym pojedynku.

MeczTypKursBukmacher
Dynamo Kijów – Benfica-31,36Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLaLiga: Getafe – Elche (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Europy: Galatasaray – Lazio (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.