Bardzo dobrą okazję do poprawienie dorobku punktowego w piątkowy wieczór będzie miała drużyna Langenthal, która to podejmie na własnym lodowisku ekipę Winterthur.

Obie drużyny dzieli ogromna przepaść. Wystarczy zobaczyć na dorobek punktowy obu tych zespołów. Gospodarze z dorobkiem pięćdziesięciu czterech punktów sklasyfikowani są na szóstej pozycji. Znacznie gorzej wygląda to po stronie przejezdnych, gdzie to ekipa Winterthur zdobyła do tej pory siedemnaście punktów co daje im dziesiąte miejsce.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Jak więc widać różnica klas jest ogromna. W dodatku zespół Langenthal rozegra ten mecz na własnej tafli lodu, gdzie to hokeiści tej ekipy zanotowali dziesięć wygranych oraz sześciokrotnie ponosili porażkę.

Przejezdni natomiast notują najgorsze wyniki w całej lidze na wyjazdach. Bilans tego zespołu to dwie wygrane i dwanaście porażek.

Jeżeli hokeiści Langenthal myślą o poprawie swojej pozycji to na pewno takie spotkania jak te muszą wygrywać i to bardzo pewnie. Spokojnie stać ich na takie osiągniecie, ponieważ wystarczy zobaczyć na dwa ostatnie pojedynki, gdzie to bez żadnych problemów ogrywali Ticino oraz Acedemy Zug. A są to drużyny, które mają podobny poziom do zespołu Winterthur.

Jak zobaczymy na wyniki spotkań bezpośrednich to zdecydowanie przemawiają one za gospodarzami tej potyczki ligowej, którzy wygrali wszystkie pięć ostatnich spotkań. Ponadto w tym sezonie obie ekipy grały ze sobą dwukrotnie i za każdym razem lepsi okazywali się hokeiści Langenthal.

MeczTypKursBukmacher
Langenthal – Winterthur11.44Etoto
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTyp na czwartek 3 stycznia Manchester City – Liverpool
Następny artykułTyp dnia 5 stycznia: Lausanne – Rapperswil
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.