W poniedziałek w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy U21 reprezentacja Francji podejmie Zawodników Słowacji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Zapraszamy na analizę!

Kwalifikacje ME U21: Francja – Słowacja

Kwalifikacje ME U21: Francja – Słowacja

Młodzieżowa reprezentacja Francji ma bardzo dobre pokolenie piłkarzy. Zresztą nigdy nie narzekali na brak utalentowanego pokolenia. Pokazują to także podczas tych eliminacji.

Oferta najwyższych bonusów w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź najlepszą ofertę

Zajmują drugie miejsce w swojej grupie, tracąc trzy punkty do Szwajcarów. Ich z kolei już nikt nie dogoni, ponieważ mają bardzo dużą stawkę nad resztą rywali. Wygrali dotąd sześć z siedmiu meczów, co pokazuje ich siłę.

Słowenia zajmuje niezłą trzecią, ale dla nich pozostałe mecze są tylko towarzyskie, ponieważ nie mają szans na awans. Zresztą nie zasługiwali na niego. W siedmiu meczach zostali bowiem czterech porażek. 

Są oni wyraźnie słabi od Francuzów. Jak dotąd na wyjeździe wygrali tylko jeden mecz, a i tak zdołali strzelić sobie Liechtensteinowi dwa gole. W nadchodzącym meczu ciężko spodziewać się po nich dobrego wyniku. 

Reprezentacja Francji w meczu wyjazdowym pokonała Słowaków 5:3. Ich siła ofensywna jest bardzo duża i w meczu u siebie powinni wygrać jeszcze większą różnicą goli. Walczą o pierwsze miejsce w grupie i muszą wygrać nadchodzące spotkanie.

MeczTypKursBukmacher
Francja – Słowacja+2,51,30Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów