Aktywni gracze bukmachera STS mogą liczyć na darmowy zakład w wysokości 11 PLN. Wystarczy zagrać cztery dowolne kupony AKO lub SOLO, aby otrzymać freebet.

STS: Darmowy freebet 2020

STS: Darmowy freebet 2020

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do odwołania. Jednak składa się ona z okresów rozliczeniowych, które trwają od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Na przestrzeni jednego etapu gracz musi zagrać minimum cztery kupony, które musza zostać rozliczeniowe w tym samym okresie.

Gracz sam wybiera jakie to będą zakłady, ponieważ bukmacher STS dopuszcza kupony pojedyncze i wielozdarzeniowe oraz typy z oferty przedmeczowej oraz na żywo.

Kurs łączny kuponu musi wynosić minimum 1.85.

betclic kod promocyjny

Należy jednak pamiętać, że stawka kuponu musi wynieść dokładnie 11 PLN. Natomiast zakłady, który zostaną zawarte za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej akcji.

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji w gratisie otrzyma od bukmachera STS darmowy zakład o wartości 11 PLN i to bez znaczenia jak kupony zostały rozliczone.

Na przestrzeni jednego okresu typer może otrzymać jeden bonus.

Bonus za rejestrację bez depozytu od STS

Legalny bukmacher STS oferuje graczom darmowy freebet bez depozytu o wartości 29 PLN. Chcąc jego otrzymać należy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzy rejestracyjnym.

Poza tym gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu może liczyć na darmowe środki w wysokości pierwszej wpłaty. Gracz maksymalnie może otrzymać nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułEkstraklasa: ŁKS Łódź – Cracovia (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: Burnley – Manchester City (Typ i analiza)
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.