Przed nami chyba najbardziej lubiany weekend u skoczków narciarskich, ponieważ skoczkowie będą skakać w Zakopanem. W związku z tym bukmacher LvBet przewidział konkurs, w którym należy Polaka jako zwycięzcę konkursu indywidualnego.

Promocja trwa do niedzieli 20 stycznia, do godz. 16:00. Należy zawrzeć kupon za minimum 10 PLN, na którym należy wytypować Polaka jako zwycięzcę konkursu indywidualnego. Jak się okaże, że wytypowany skoczek nie zostanie sklasyfikowany na podium podczas niedzielnego konkursu. Jeśli gracz postawi kupon kombi to zwrot będzie możliwy w przypadku kiedy tylko selekcja na zwycięzcę konkursu indywidualnego Pucharu Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem okaże się przegrana, a pozostałe selekcje będą wygrane.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Jak wytypowany do wygranej skoczek w konkursie nie zajmie żadnego z trzech najwyższych miejsc to gracz otrzyma 100% swojej stawki za przegrany zakład.

Należy jednak pamiętać, że maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN. Zawierany kupon musi pochodzić za środki własne. Do tego na jednego gracza przypada tylko jeden bonus w promocji.

Ewentualny bonus zostanie przyznany graczowi maksymalnie do poniedziałku – 21 stycznia go godz. 17:00.

Bonus podlega przynajmniej jednokrotnemu obrotowi w przyznanej kwocie po kursie co najmniej 1.75. Na przestrzeni 30 dni.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTypy z piłki nożnej na piątek 18 stycznia
Następny artykułTypy z siatkówki na sobotę 19 stycznia
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.