Typy bukmacherskie Typy sportowe

Typy sportowe

Darmowe typy sportowe z wielu najpopularniejszych dyscyplin sportowych jak piłka nożna, tenis czy siatkówka. Typy bukmacherskie za darmo od najlepszych w Polsce typerów.

Premier League: Wolves – Liverpool (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Wolves podejmą zawodników Liverpoolu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję przeprowadzi CANAL + Sport 2.

EuroCup: CCC Polkowice – MBA Moskwa (Typ i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek EuroCup koszykarki CCC Polkowice podejmą zawodniczki MBA Moskwa. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Lecce – Inter (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Lecce podejmą zawodników Interu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Transmisję przeprowadzi Eleven Sports 3 oraz Eleven Sports 4 .

Bundesliga: Augsburg – Dortmund (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Bundesligi piłkarze Augsburga podejmą zawodników z Dortmundu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Transmisję przeprowadzi Eleven Sports 1.

Serie A: Lazio – Sampdoria (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Lazio podejmą zawodników Sampdorii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Transmisję przeprowadzi Eleven Sports 2.

Skoki Narciarskie: PŚ w Titisee-Neustadt (Typ i Analiza)

W piątek odbędą się kwalifikacje do sobotniego konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Titisee-Neustadt. Początek kwalifikacji zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję przeprowadzą TVP Sport oraz Eurosport.

Puchar Polski: Jastrzębski Węgiel – Trefl Gdańsk (Typ i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek Pucharu Polski siatkarze Jastrzębskiego Węgla podejmą zawodników Trefla Gdańsk. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:30. Transmisję przeprowadzi Polsat Sport.

Serie A: Parma – Lecce (Typ i Analiza)

W poniedziałek w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Parmy podejmą zawodników Lecce. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję przeprowadzi Eleven Sports 1.

Serie A: Udinese – Sassuolo (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Udinese podejmą zawodników Sassuolo. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:30. Transmisję przeprowadzą Eleven Sports 1 oraz Eleven Sports 4.

Premier League: Chelsea – Burnley (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Chelsea podejmą zawodników Burnley. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Zapraszamy na analizę!

Typy Bukmacherskie

lvbet