Typy bukmacherskie Typy sportowe

Typy sportowe

Darmowe typy sportowe z wielu najpopularniejszych dyscyplin sportowych jak piłka nożna, tenis czy siatkówka. Typy bukmacherskie za darmo od najlepszych w Polsce typerów.

Liga Primera: Chinandega – Managua FC (Typ i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek Liga Primera piłkarze Chinandega podejmą zawodników Managua FC. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 22:00. Zapraszamy na analizę!

Mecz towarzyski: Saturn Ramenskoye – Sakhalin (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach meczu towarzyskiego piłkarze Saturn Ramenskoye podejmą zawodników Sakhalin. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:00. Zapraszamy na analizę!

Girabola League: Sagrada – Desportivo Huila (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach rozgrywek Girabola League piłkarze Sagrada podejmą zawodników Desportivo Huilat. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Zapraszamy na analizę!

Division 1: SKA Mińsk – BGUFK Mińsk (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek białoruskiej Division 1 piłkarze ręczni SKA Mińsk podejmą zawodników BGUFK Mińsk. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:00. Zapraszamy na analizę!

Hong Kong FA Cup: Tai Po – Guangzhou (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach rozgrywek Hong Kong FA Cup piłkarze Tai Po podejmą zawodników Guangzhou. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 7:30. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: Dynamo Mińsk – Rukh Brest (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Dynamo Mińsk podejmą zawodników Rukh Brest. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: Energetik-BGU – BATE (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Energetik-BGU podejmują zawodników BATE. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Zapraszamy na analizę!

Copa de la Superliga: Lanus – Argentinos Jrs (Typ i Analiza)

W poniedziałek w ramach rozgrywek Copa de la Superliga piłkarze Lanus podejmą zawodników Argentinos Jrs. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 23:00. Zapraszamy na analizę!

Algieria Dywizja 1: Constantine – Biskra (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach rozgrywek Dywizji 1 piłkarze 1 piłkarze Constantine podejmą zawodników Biskry. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Zapraszamy na analizę!

Primera Nacional: CA Estudiantes – Temperley (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek argentyńskiej Primera Nacional piłkarze CA Estudiantes podejmą zawodników Temperley. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Zapraszamy na analizę!

Typy Bukmacherskie

lvbet