W sobotę w ramach rozgrywek II ligi piłkarze Skry Częstochowa podejmą zawodników KKS Kalisz. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Zapraszamy na analizę

II Liga: Skra Częstochowa – KKS Kalisz

II Liga: Skra Częstochowa – KKS Kalisz

Piłkarze Skry zainaugurowali sezon wygraną we Wrocławiu z rezerwami Śląska 1:0. W kolejnym meczu po raz kolejny zmierzą się z beniaminkiem.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Dla zawodników KKS Kalisz to spory problem, ponieważ jako III ligowcy przez całą wiosnę nie grali z powodu pandemii koronawirusa i jest to olbrzymi atut na korzyść gospodarzy.

W kadrze Skry doszło w letniej przerwie do wielu zmian, na czele z trenerem. Nie są oni w optymalnej dyspozycji, ale atuty mają większe niż rywale.

Skra występuje na sztucznym boisku, na które narzekają kolejni rywale. W dodatku kilka dni temu przeszła ulewa i organizatorzy meczu doprowadzali ją do stanu używalności.

Znajomość murawy będzie więc dla gospodarzy atutem. Podobnie jak to, że są w rytmie meczowym. W meczu u siebie powinni więc zdobyć punkty z beniaminkiem.

MeczTypKursBukmacher
Skra Częstochowa – KKS Kalisz1x1,30Totolotek
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLiga Narodów: Rumunia – Irlandia Północna (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Narodów: Walia – Bułgaria (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.