W sobotę w ramach Igrzysk Olimpijskich siatkarze z Japonii zagrają z reprezentacją Wenezueli. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 09:25. Zapraszamy na analizę!

Igrzyska Olimpijskie: Japonia – Wenezuela. Typy Bukmacherskie

Igrzyska Olimpijskie: Japonia – Wenezuela. Typy Bukmacherskie

Japonia przystępuje w roli gospodarza tegorocznych. Pewnie i bez tego spokojnie zakwalifikowaliby się na turniej, ponieważ, aż ośmiokrotnie grali dotąd na Igrzyskach Olimpijskich.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Japończycy zajmują jedenaste miejsce w rankingu FIVB. Mają oni na swoim koncie jeden złoty medal, ale od kilkunastu lat nie są już tak mocni i raczej nie zagrożą faworytom, chociaż jest na tym turnieju kilka słabych reprezentacji.

Wenezuela wydaje się jedną z nich. Zajmują oni dopiero trzydzieste trzecie miejsce w rankingu FIVB i sukcesem będą dla nich pojedyncze udane akcje, a nie zdobycze punktowe, o które będzie im bardzo trudno.

Taki stan rzeczy ma się od dawna. Wystarczy wspomnieć, że na Igrzyskach Olimpijskich grali jak dotąd tylko w Pekinie w 2008 roku. Jest to jedna z nielicznych drużyn, które już na starcie ma miano słabeusza.

Japonia nie jest liczącą się reprezentacją w siatkówce, ale grając su siebie, na pewno mają szansę w kilku meczach pokazać się z dobrej strony. Dla reprezentacji Wenezueli każdy wygrany set będzie świętem, więc Japonia powinna ich gładko pokonać.

MeczTypKursBukmacher
Japonia – Wenezuela1(-2,5)1,30Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułIgrzyska Olimpijskie: Francja – USA (Typ i Analiza)
Następny artykułEkstraklasa: Śląsk Wrocław – Warta Poznań (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.