W niedzielę w ramach rozgrywek Hong Kong FA Cup piłkarze Tai Po podejmą zawodników Guangzhou. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 7:30. Zapraszamy na analizę!

Hong Kong FA Cup: Tai Po – Guangzhou

Hong Kong FA Cup: Tai Po – Guangzhou

Tai Po to drużyna, która w rozgrywkach ligowych nie ma najmniejszych problemów z utrzymaniem się w najwyższej klasie rozgrywkowej, ale nie jest to też czołowa drużyna w lidze Hongkongu. Jest to ligowy średniak, który w ligowej tabeli zajmuje szóste miejsce, które odpowiada ich umiejętnościom oraz ambicjom.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Jest to zespół, który nie m raczej sprecyzowanych wartości, co do tego w na jakich rozgrywkach będą się skupiać. Jest to raczej zespół, który próbuje w każdym meczu odnieść korzystny wynik, ale nikt nie nakłada na nich presji zwycięstw.

Guangzhou to znacznie lepsza drużyna, jeśli weźmiemy pod uwagę ich potencjał kadrowy. Przed nimi stawia się wymagania zwycięstw i zazwyczaj udaje im się grać na miarę oczekiwań.

W lidze po dziewięciu kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia dwa punkty i lokują się na pierwszym miejscu w ligowej tabeli, mając już trzy punkty przewagi nad kolejnym zespołem. Puchar krajowy to dosyć łatwy kąsek, ponieważ przy niewielu meczach można zdobyć trofeum do klubowej gabloty, co jest kuszące i myślę, że podejdą do niedzielnego meczu bardzo poważnie.

Piłkarze Tai Po grają w tym sezonie bardzo stabilnie i nieźle. Guangzhou to jednak zespół z najwyższej półki i oni mają obowiązek odnieść zwycięstwo w nadchodzącym meczu. Mają silniejszą kadrę, a w tym sezonie grają bardzo dobrze, więc są zdecydowanymi faworytami w zbliżającym się meczu.

MeczTypKursBukmacher
Tai Po – Guangzhou x21.30Totolotek
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułSTS kod promocyjny na start z bonusem
Następny artykułDivision 1: SKA Mińsk – BGUFK Mińsk (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.