W niedzielę w ramach rozgrywek Girabola League piłkarze Sagrada podejmą zawodników Desportivo Huilat. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Zapraszamy na analizę!

Girabola League: Sagrada – Desportivo Huila

Girabola League: Sagrada – Desportivo Huila

Sagrada to zespół, który w tym sezonie gra całkiem dobrze, a ich kibice mogą być z nich zadowoleni. Po dwudziestu trzech ligowych kolejkach mają na swoim koncie trzydzieści cztery punkty i lokują się na piątym miejscu w ligowej tabeli. Do niedawna mieli oni wspaniałą serię zwycięstw, jedna w poprzedniej kolejce się zakończyła.

Oferta najwyższych bonusów w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź najlepszą ofertę

Zawodnicy dwunastego w ligowej tabeli Progresso okazali się lepsi od nich, wygrywając przed własną publicznością 1:0. Przed własną publicznością Sagrada gra znacznie lepiej i kolejnym meczu z pewnością liczą na punkty.

Desportivo Huila rdzi sobie w tym sezonie jeszcze lepiej. Aktualnie zajmują oni czwarte miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu dwóch rozegranych meczach trzydzieści siedem punktów na swoim koncie.

Oni podobnie jak rywale od dawna notują same zwycięstwa, jednak ich świetna seria zwycięstw wciąż trwa. W ostatnim meczu pokonali w meczu wyjazdowym piłkarzy liderującego Petro 1:0, udowadniając, że w obecnej dyspozycji są w stanie pokonać każdego w lidze.

Nadchodzący mecz może być bardzo ciekawy i wyrównany. Lepiej grają goście, którzy są wyżej w tabeli mimo jednego meczu rozegranego mniej. Jednak gospodarze w ostatnim czasie również grają fantastycznie, a grać będą u siebie. Spotkanie powinno więc stać na wysokim poziomie i zapewne padnie w nim kilka goli.

MeczTypKursBukmacher
Sagrada – Desportivo Huila +1,51,45STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów