Freebet z okazji swojego kalendarza adwentowego regularnie daje Etoto. Podobnie i sytuacja wygląda w dniu dzisiejszym, czyli 14 grudnia. W razie zawarcia kuponu za przynajmniej 50 PLN i w razie przegranej, bukmacher daje Ci Freebeta w wysokości 5 PLN. Co trzeba zrobić, aby go utrzymać? Szczegóły promocji znajdują się poniżej.

1. Promocja jest aktywna jedynie w dniu dzisiejszym, tj. 14 grudnia.
2. Kupon musi zostać rozliczony maksymalnie do godz. 23:59.
3. Stawka kuponu musi być zawarta przynajmniej za 50 PLN ( Freebety nie są liczone).
4. Minimalny kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.02.
5. Na każdym kuponie muszą znajdować się przynajmniej 2 zdarzenia.
6. Kupon musi zostać rozliczony jako przegrany.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Jeżeli spełniasz te wszystkie warunki i niestety piątek okazał się dla Ciebie pechowy masz czas do godziny 23:59, aby odebrać Freebeta. Jeżeli tego nie zrobisz nagroda przepada. Aby odebrać nagrodę w akcji Sprzedaży premiowanej, użytkownik po rozliczeniu u musi kliknąć „zatwierdź”. Nagroda zostanie dopisana do konta gracza maksymalnie po 72 godzinach od aktywacji bonusu.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTypy na piątek 14 grudnia
Następny artykułTypy na sobotę 15 grudnia
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.