Nie masz jeszcze konta u bukmacher Totolotek? To jest bardzo dobra okazja, żeby je założyć. Ponieważ za samą rejestrację bukmacher przyzna Freebeta w wysokości 20 PLN.

Oferta jest skierowana do nowych użytkowników bukmachera . Więc jest to dobra okazja, aby dokonać rejestracji konta. Tym bardziej, że proces rejestracji jest bardzo szybki.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Aby otrzymać Freebeta nie trzeba dokonywać depozytów, ani nigdzie zgłaszać naszego udziału. Wystarczy, że dokonamy rejestracji na stronie bukmachera i pozytywnie przejdziemy proces weryfikacji danych.

Bonus w postaci Freebeta w wysokości 20 PLN zostanie dopisane do konta automatycznie. Dzięki czemu będziemy mogli skorzystać z darmowego zakładu za kwotę 20 PLN. A mamy z czego wybierać, tym bardziej, że Australian Open zbliża się wielkimi krokami.

Bukmacher dopuszcza zarówno kupony wielozdarzeniowe jak i pojedyncze. Ponadto mogą na nim znajdować się zakłady zarówno na żywo jak i przedmeczowe. Lecz warunek jest jeden, łączny kurs na kuponie musi wynosić co najmniej 2.00.

Aby wypłacić bonus należy najpierw musimy go obrócić trzykrotnie.

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.totolotek.pl

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTypy z hokeja na środę 8 stycznia
Następny artykułTypy z hokeja na 10 grudnia (czwartek)
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.