Legalny bukmacher Fortuna oferuje graczom darmowy promocję, w której to przyznaje premię za obstawienie spotkań. Każdy typer może liczyć na extra bonus, w którym to można otrzymać nawet 50%.

Darmowy bonus bukmacherski 2020

Darmowy bonus bukmacherski 2020

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna, a dodatkowo wcześniej dokonał on minimum jednej wpłaty na swoje konto.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Gracze z tej oferty mogą skorzystać do 31 grudnia do godz. 23:59. Typerzy swojego udziału nie muszą nigdzie się zgłaszać, ani zapisywać. Jednak należy mieć na uwadze, że użytkownik do zakładu musi dodać bonus kursowy do zakładu.

sts bonus bez depozytu za darmo

W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO lub MAXIKOMBI. Trzeba mieć jednak na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej. Gracz sam wybiera z jakiej dyscypliny będą typy.

Jednak należy mieć na uwadze, że kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.15.

Stawka zakładu jest dowolna. Natomiast z tej oferty wykluczone są wszystkie zdarzenia zawarte za środki bonusowe.

Wysokość bonusu uzależniona jest ilości zdarzeń na zakładzie:

Ilość zdarzeńWysokość bonusu
57 %
610 %
715 %
820 %
925 %
1030 %
1135 %
1240 %
1345 %
1450 %

Warto jest mieć na uwadze, że każdy gracz może zagrać dowolną ilość kuponów.

Pakiet powitalny na start w Fortunie.

Bukmacher Fortuna oferuje nowym swoim typerom na star ciekawe bonusy. Wystarczy założyć konto i w formularzu rejestracyjnym wpisać kod promocyjny „BETONLINE”, aby otrzymać darmowy freebet o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Natomiast po dokonaniu pierwszej wpłaty gracze również mogą liczyć na kolejne promocje: bonus równowartości depozytu, aż do 1000 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułEkstraklasa: Arka Gdynia – Wisła Płock (Typ i Analiza)
Następny artykułEkstraklasa: Korona Kielce – ŁKS Łódź (Typ i Analiza)
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.