Na drugi dzień kwietnia bukmacher Forbet prowadzi promocję, w której to zwiększa wygrane swoim graczom. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu w godzinach 15:00 – 21:00, aby cieszyć się z większej wygranej.

Promocja bukmacherska – większa wygrana

Promocja bukmacherska – większa wygrana

W promocji może wziąć udział każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty. Swojego udziału nie trzeba zgłaszać,ani się zapisywać do tej promocji.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Należy pamiętać, że jest to promocja jednodniową i trwa jedynie we wtorek – 2 kwietnia w godzinach 15:00 – 21:00. Chcąc liczyć na większą wygraną właśnie w tych godzinach musimy dokonać zawarcia kuponu.

Darmowy bonus bez wpłaty od STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Poza tym kupon musi spełniać następujące warunki promocji:

  • musi na nim znajdować się co najmniej trzy zdarzenia
  • kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.30
  • wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Stawka za jaką zostanie zawarty kupon jest dowolna. Jednak warunek jest prosty, kupony zawarte przez środki bonusowe zostaną wykluczone z promocji.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twój kupon został rozliczony jako wygrany, to możesz liczyć na większa wygraną o 12%.


Bukmacher Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPremier League: Arsenal – Newcastle (Typ i Analiza)
Następny artykułTyp dnia z LOTTO Ekstaklasy: Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok- środa (4 kwietnia)
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.