ForBET to jedna z najmłodszych na polskim rynku firm oferująca legalne zakłady bukmacherskie. Firma zaczęła działania w sierpniu 2016 roku, ale swoją licencję uzyskała już kilka miesięcy wcześniej. Bukmacher skupia się przede wszystkim na zakładach internetowych, ale posiada również kilka punktów stacjonarnych. 

forbet zakłady bukmacherskie
Forbet Polski bukmacher w Internecie.

Forbet zakłady bukmacherskie online

ForBET wyróżnia się od samego początku tym, że aktywnie wspiera krajowe drużyny sportowe. 2016 rok to sponsoring 1 ligi piłki siatkarskiej. Aktualnie firma rozszerzyła swoją działalność w tym zakresie i jest już sponsorem drużyn WKS Śląsk Wrocław, ŁKS Łódź, Motor Lublin i innych. ForBET mocno wspiera futbol oraz żużel. 

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

ForBET oferuje bogatą ofertę zakładów w zakresie piłki nożnej. Dużą popularnością cieszy się możliwość obstawiania zakładów live. Serwis oferuje bardzo sprawny dostęp do statystyk meczowych, a także umożliwia śledzenie za pomocą funkcji LiveTracker. Nic dziwnego, że oferta przyciąga coraz więcej graczy – sporty wirtualne cieszą się coraz większą popularnością. Możemy cieszyć się zakładami w następujących dziedzinach sportu: koszykówka, tenis oraz wyścigi koni i psów.

kod promocyjny sts
Darmowy bonus bez wpłaty od STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Opcja „Statystyki” dostępna za pośrednictwem ForBet to możliwość szybkiego sprawdzania wyników zdarzeń, które się zakończyły lub nada trwają.Bukmacher oferuje również rozbudowaną Strefę Gracza. Znajdziemy tutaj prognozy, zapowiedzi wydarzeń sportowych oraz najciekawsze kursy. ForBet cały czas poszerza swoją ofertę i wprowadził już także sportowy portal informacyjny. Znajdziemy tutaj bardzo wiele materiałów wideo oraz artykułów.

Popularny bukmacher w Polsce

Dla najbardziej aktywnych oraz lojalnych klientów ForBet posiada specjalną ofertę programu lojalnościowego VIP Club. Dla wybranych klientów bukmacher przesyła specjalne zaproszenia, ale jednocześnie zapowiada, że dostęp do klubu jest również otwarty dla osób, które przekonają firmę, że powinny do niego należeć.

Rejestracja w serwisie ForBet jest bardzo prosta i wymaga wypełnienia specjalnego formularza, który znajdziemy na stronie bukmachera. Weryfikacja konta jest zazwyczaj bardzo szybka niezależnie od pory dnia. 

ForBet zapewnia również pomoc w postaci obsługi klienta. Tutaj bez problemu można znaleźć informacje, które są bardzo istotne dla początkujących graczy. Istnieje możliwość korzystania z LiveChat oraz infolinii. Można napisać również wiadomość poprzez formularz kontaktowy lub na adres mailowy. 

Jedną z atrakcyjniejszych ofert, jaką stworzył ForBet jest Mistrzowski Start. Dzięki tej powitalnej promocji istnieje szansa na uzyskanie bonusu w wysokości 1200 pln. Bukmachera niewątpliwie możemy uznać za lidera jeśli chodzi o akcje promocyjne oraz bonusy. Wiele akcji jest oferowanych stałym oraz nowym klientom.

Jedną z ciekawszych opcji jest Sportowy Super Tydzień Promocji. Ta akcja odnawia się cyklicznie, a każdego dnia od poniedziałku do piątku ForBet oferuje nam zupełnie nowe bonusy. Przy okazji najważniejszych imprez sportowych również możemy liczyć na ciekawe promocji. Jest to na przykład gwarancja zwrotu stawki lub zakład bez ryzyka.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPuchar Szwajcarii Zurich – Kriens – 28 lutego
Następny artykuł1 Liga: Raków Częstochowa – Chrobry- 1 marca