W środę w ramach rozgrywek EURO piłkarze Włoch podejmą reprezentację Szwajcarii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

EURO: Włochy – Szwajcaria

EURO: Włochy – Szwajcaria

Włochy zajmują dziesiąte miejsce w rankingu FIFA. Są oni w bardzo dobrej dyspozycji. Wygrali dziewięć ostatnich meczów, a ich ostatnia porażka miała miejsce w 2018 roku. Przed turniejem rozegrali dwa mecze sparingowe.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Odnieśli w nich oczywiście zwycięstwa. Pod wodzą Roberto Manciniego Włosi nie grają już tak pragmatycznie. Pokazali to w meczu otwarcia mistrzostw. Bez najmniejszego problemu pokonali w nich reprezentację Turcji 3:0.

Szwajcaria lokuje się na szesnastym miejscu w rankingu FIFA i od lat jest to bardzo solidna reprezentacja. Szwajcarzy w meczach przed Euro spisywali się bardzo dobrze. Zanotowali same zwycięstwa.

Od siedmiu meczów są niepokonani, ale na pewno w pierwszym meczu liczyli na komplet zwycięstw. Tymczasem mimo dobrej gry tylko zremisowali z Walią 1:1. Widać, że brakuje im jakości w formacjach ofensywnych.

Włosi pokazali w meczu z Turcją, że są w fantastycznej dyspozycji. Cały czas kontrolowali przebieg meczu i kwestią czasu były kolejne gole. Szwajcarzy zawiedli w pierwszym meczu. Na samej organizacji gry nie pokonają znacznie lepszych kadrowo Włochów.

MeczTypKursBukmacher
Włochy – Szwajcaria11,70Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułEURO: Węgry – Portugalia (Typ i Analiza)
Następny artykułEURO: Szwecja – Słowacja (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.