We wtorek w ramach rozgrywek EURO piłkarze Szwecji zagrają z reprezentacją Ukrainy. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport oraz TVP 1. Zapraszamy na analizę!

EURO: Szwecja – Ukraina

EURO: Szwecja – Ukraina

Szwedzi zajmują dwudzieste miejsce miejsc w rankingu FIFA i spisują się bardzo dobrze. Nie przegrali jeszcze żadnego meczu. Podczas pierwszego starcia na EURO Szwedzi oddali piłkę Hiszpanom, ale grali na tyle umiejętnie w obronie, że mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

W drugim meczu pozwolili rywalom na sporą przewagę w posiadaniu piłki, ale i tak wygrali z nimi 1:0. W ostatnim meczu strzelili Polsce aż trzy gole. Wygrali ten mecz 3:2 i wyszli ze swej grupy z pierwszego miejsca.

Ukraina nie ma w swoich szeregach wielkich gwiazd, ale od jakiegoś czasu solidny monolit. W rankingu FIFA lokuję się na dwudziestym czwartym miejscu, co dobrze obrazuje ich miejsce w futbolu.

W pierwszym meczu pokazali się z dobrej strony, zwłaszcza w ofensywie, ale statecznie przegrali z Holandią 2:3. W drugim meczu kontrolowali przebieg meczu i zasłużenie pokonali Macedonię Północną 2:1. W ostatnim spotkaniu przegrali z Austrią 0:1 i awansowali, ale z trzeciego miejsca.

Szwedzi grają na tym turnieju bardzo dobrze, ale często to Olsen ratował ten zespół. Ukraińcy pokazali się z dobrej strony przeciwko Holandii, ale w pozostałych już nie błyszczeli. Muszą wrócić do ofensywnej gry, która przynosiła im efekty. Jeśli tak się stanie, to dwa mecze powinny paść w tym meczu.

MeczTypKursBukmacher
Szwecja – Ukraina+1,51,50Fortuna

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułEURO: Chorwacja – Hiszpania (Typ i Analiza)
Następny artykułIO – Kwalifikacje: Słowenia – Polska (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.