W piątek w ramach rozgrywek EURO piłkarze Szwecji zagrają z zawodnikami Słowacji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport oraz TVP 1. Zapraszamy na analizę!

EURO: Szwecja – Słowacja

EURO: Szwecja – Słowacja

Szwedzi zajmują dwudzieste miejsce miejsc w rankingu FIFA i przed turniejem wydawało się, że powinni walczyć z Polską o drugie miejsce w grupie. W tym roku spisują się bardzo dobrze.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

W tym roku nie przegrali jeszcze żadnego meczu. Podczas pierwszego starcia na EURO Szwedzi oddali piłkę Hiszpanom, ale grali na tyle umiejętnie w obronie, że mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Słowacja lokuje się na trzydziestym czwartym miejscu w rankingu FIFA i jest to teoretycznie najsłabsza reprezentacja w naszej grupie. Jednak pierwszym meczem znacznie przybliżyli się do awansu.

W meczu w Polską już w pierwszej połowie strzelili gola. W drugiej części gry Polacy wyrównali, ale czerwoną kartkę zobaczył Krychowiak i drużyna Stefana Tarkovica potrafiła zdobyć drugiego gola i wygrać ten mecz 2:1.

Mecz pomiędzy tymi reprezentacjami powinien być bardzo zacięty. Szwedzi grają bardzo dobrze w obronie, a ich napastnicy nie są skuteczni. Słowacji też będzie znacznie trudniej o bramki niż w meczu z Polską.

MeczTypKursBukmacher
Szwecja – Słowacja-31,31Fortuna

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułEURO: Włochy – Szwajcaria (Typ i Analiza)
Następny artykułEURO: Portugalia – Niemcy (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.