W sobotę w ramach rozgrywek EURO piłkarze Portugalii podejmą reprezentację Niemiec. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP 2. Zapraszamy na analizę!

EURO: Portugalia – Niemcy

EURO: Portugalia – Niemcy

Portugalczycy zajmują piąte miejsce w rankingu FIFA. Mają aktualnie niezłą serię meczów bez porażki, która wynosi siedem spotkań. W pierwszym meczu podczas EURO pokazali się z dobrej strony.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Co prawda w meczu z Węgrami bardzo długo utrzymywał się bezbramkowy remis, ale mieli dużą przewagę i ostatecznie trzykrotnie udało im się pokonać Gulacsiego. Wygrana 3:0 na pewno nastawi ich optymistycznie przed kolejnym meczem.

Niemcy lokują się na trzynastej lokacie w rankingu FIFA. Nie są faworytem do końcowego triumfu. W tym roku zanotowali kilka bolesnych wpadek. Słabszą formę pokazali też podczas pierwszego meczu mistrzostw.

Niemcy zagrali z Francuzami bardzo słabo. Oddali w tym meczu tylko jeden celny strzał. Francuzi strzelili nawet dwa gole, które nie zostały uznane. Francja całkowicie dominowała na boisku i powinna wygrać wyżej niż 1:0.

Niemcy zagrają ponownie z trudnym rywalem, tym razem muszą coś strzelić, aby myśleć o wyjściu z grupy. Portugalczycy mieli w meczu z Węgrami sporo okazji. Byli nieskuteczni, ale i tak wysoko wygrali. W związku z tym w kolejnym meczu spodziewam się sporo sytuacji i kilku goli.

MeczTypKursBukmacher
Portugalia – Niemcy+21,49Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułEURO: Szwecja – Słowacja (Typ i Analiza)
Następny artykułEURO: Macedonia Północna – Holandia (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.