W poniedziałek w ramach rozgrywek EURO piłkarze Macedonii Północnej zagrają z reprezentacją Holandii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

EURO: Macedonia Północna – Holandia

EURO: Macedonia Północna – Holandia

Macedonia Północna to pod względem potencjału kadrowego jedna z najsłabszych reprezentacji na tym turnieju. Zajmują dopiero sześćdziesiąte piąte miejsce w rankingu FIFA.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

W pierwszym meczu grupowym zagrali nieźle, ale błędy w obronie spowodowały, że przegrali z reprezentacją Austrii 1:3. W kolejnym meczu mieli kilka okazji do strzelenia gola, ale ostatecznie przegrali z Ukrainą 1:2.

Holendrzy zajmują czternaste miejsce w rankingu FIFA. Mają wciąż spore problemy z kontuzjami, ale jest to reprezentacja mimo wszystko silna, która pokazuje sporo jakości w ofensywie.

W pierwszym meczu z reprezentacją Ukrainy zagrali bardzo dobre spotkanie w ataku i wygrali ten mecz 3:2. W kolejnym meczu zagrali lepiej w defensywie i bez większych problemów pokonali Austrię 2:0.

Reprezentacja Holandii zapewniła już sobie awans. Z kolei Macedonia Północna nie zagra w fazie pucharowej. Macedończycy grają jednak dobrze w ataku i być może zaskoczą chociaż raz defensywę rywali, która zagra zapewne w lekko rezerwowym składzie. Holandia gra z kolei świetnie w ataku i spodziewam się w tym meczu kilku goli.

MeczTypKursBukmacher
Macedonia Północna – Holandia+2,51,57Fortuna

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułEURO: Portugalia – Niemcy (Typ i Analiza)
Następny artykułCopa America: Argentyna – Paragwaj (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.